Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 68,93%

Podwyżki jsw

Zgłoś do moderatora
Trole maja teraz nowy pokarm bo w jsw będą podwyżki. Widać dużo ludzi to boli. Mówią jak podwyżki w górnictwie skoro górnictwo przynosi straty. Gdyby ci pseudo inwestorzy mieli jakie kolwiek pojęcie to by wiedzieli ze górnictwo jest mało opłacalne tylko dlatego ze sprzedaje węgiel do energetyki zawodowej za bezcen nic nie ma to wspólnego z cenami światowymi. https://polskirynekwegla.pl/indeks-pscmi-1-kolejna-publikacja-w-dniu-1-lutego-o-godzinie-1200 W tym linku można sobie zobaczyć po ile ten węgiel idzie do elektrowni. Te molochy zarabiają miliardy kupując tanio węgiel a sprzedając prąd po cenach rynkowych. Hejt się wylewa na górnictwo. Może by tak wylać hejt na energetykę ze okrada górnictwo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 2,16% 68,08 2022-05-17 15:32:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.