Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 65,76%

Podwyżki - ja tam się nie czepiam i nie uważam, że powinniśmy

Zgłoś do moderatora
Podwyżki były, są i będą, a przy inflacji blisko 10% nie ma się co dziwić, że wynagrodzenia rosną o podobną wartość zwłaszcza, że jest z czego:

JSW zatrudnia 28 000 pracowników
Koszt podwyżki to 250 mln w skali roku co oznacza, że jest to 62,5 mln/kw i średnio 744 zł miesięcznie więcej dla jednego pracownika (ilość pracowników robi skalę)

Już w tym momencie wiemy, że przed nami ogromne zyski, a przecież ktoś ten węgiel musi wydobyć, a to przecież nie jest praca przed komputerem w klimatyzowanym biurze... (od razu informuję, że nie jestem górnikiem ale szanuję tych, którzy pracują na nasze wyniki)

Policzmy dalej, 250 mln / 4 kwartały to 62,5 mln/kw, a teraz porównajcie tą wartść do zysku jaki będziemy mieli za 4 kw 2021 oraz kolejne dwa w 2022.

Dzięki Drobniakowi wiemy, że będzie z czego zapłacić i jeszcze dużo zostanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,76% 66,80 2022-05-16 14:32:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.