Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,54 zł , zmiana od tamtej pory: -18,77%

Podwyżki cen prądu.PrezesURE:należy spodziewać się dwucyfrowych wzrostów

Zgłoś do moderatora
Będą podwyżki cen prądu. Prezes URE: należy spodziewać się dwucyfrowych wzrostów:

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/ceny-energii-o-ile-drozszy-bedzie-prad-w-2022-roku-wywiad-prezesa-ure-dla-dgp/ss5kd4t?fbclid=IwAR0d9pS4HNT_6qh-uVKv1n_wWzH8t4eqaYt0h78gK2DN6hQvA0No5BAlRds
  • Podwyżki cen prądu.PrezesURE:należy spodziewać się dwucyfrowych wzrostów Autor: ~Terminator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON 0,00% 4,50 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.