Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 74,19%

Podwyżka zgodnie z planem: 8% na płace i 2% na posiłki

Zgłoś do moderatora
W sumie mniej niż w innych dużych spółkach SP.

Już widać, że podwyżka zostanie zrekompensowana przez:

150 mln oszczędności na etatach przekazanych do SRK
112 mln zwrotu podatku z samorządu.

Koszt dla spółki jest więc całkowicie neutralny.

W cyklu surowcowym na całym świecie związki chcą udziału pracowników w rosnących zyskach. W JSW negocjacje zakończyły się odpowiedzialnym kompromisem.

Czas na info o JSW BZIE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,82% 70,20 2022-05-25 12:08:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.