Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,52 zł , zmiana od tamtej pory: -52,38%

Podwyżka ceny - utrudnienie działań wykupujących

Zgłoś do moderatora
Wszystkich, którzy chcieliby się zgrupować i walczyć o jak najwyższą cenę w wezwaniu, ewentualnie na wyjściu z GPW proszę o kontakt poszkodowani.akcjonariusze@gmail.com
  • Podwyżka ceny - utrudnienie działań wykupujących Autor: ~Zainteresowany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24