Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 83,64%

Podsunę pomysł tu pokrzywdzonym ....

Zgłoś do moderatora
od jakiegoś czasu ludzie którzy zostali oszukani lub boją się że zostaną oszukani zbierają siły w tak zwanych porozumieniach,

jeśli macie obawy, ja wręcz jestem pewny, że coś złego wisi w powietrzu to załóżcie takowe porozumienie,

wtedy po przekroczeniu 5 % a najlepiej 10 % możecie zaglądnąć wgłąb spółki oraz dobrać się tym którzy są winni obecnej sytuacji prawnie, a nawet zatrzymać proces dalszego niszczenia i wyprowadzania majątku ........

radzę działać szybko ...............

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 18,48% 0,20 2020-01-27 16:10:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.