Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -17,05%
No więc tak...

1. Prezes ma program motywujący, dzięki któremu może zarobić całkiem niezłe pieniądze i posiadać razem z byłym prezesem ilość akcji pozwalającą na niezłą kontrolę nad spółką.
2. Firma prześwietlająca BAH uznała, że lepiej będzie dla JLR, jeśli spółka będzie kontynuowała działalność.
3. Mimo, że puste tereny należące do BAH nie wpływają na działalność spółki, a mają dobre lokalizacje to nie zdecydowano się na ich sprzedaż w celu spłaty części długu.
4. Spółka zawarła porozumienie z JLR i będzie prowadziła działalność, a były prezes pożycza w tym celu dodatkowe 20mln.
5. Były prezes ryzykuje swoim pakietem akcji, podpisując porozumienie?
6. Po zakończeniu problemów z dostawami sprzedaż może bardzo mocno wzrosnąć.
7. Ujawnił się nowy duży akcjonariusz

..., a kurs "spada" poniżej 0,7zł?;)
Kto z was sprzeda swój pakiet, jeśli dalej nie przestanie spadać?:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 5,08% 0,58 2022-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.