Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 3,43%

Podsumowanko

Chciałem jakoś zebrać wszystkie informacje. Jestem na farmie od maja zeszłego roku. Niedługo minie 8 miesięcy od startu EA. Kurs jest aktualnie niżej niż w maju zeszłego roku przed wypuszczeniem EA i przed nawet ogłoszeniem Chernobylite.
Co się wydarzyło przez te ostatnie 8 miesięcy:
- premiera EA
- 5 poważnych aktualizacji EA, z czego ostatnia poprawiła peak 6-krotnie na dwa tygodnie po czym mamy zjazd do bazy plus minus 300 graczy aktualnie
- roadmapa
- promocja gry na targach
- porozumienie o współpracy z Actina
- ostatnio doszła wreszcie współpraca z youtuberami/graczami
- ogłoszenie Chernobylite
- sukces CH na kickstarterze
- kilkukrotna przecena gry (na przecenach gra oscylowała pomiedzy 2 a 10 strona na steamie)
- splacone zaległe obligi
- nowe obligi w drodze

Było też kilka fakapów:
- nieudana aktualizacja 0.4 i wszystkie jej następstwa
- premiera EA i problemy z kodem przydzielającym graczy na serwery(plus nieumiejętnośc rozwiązania tego problemu przez ponad miesiąc)

Co przed nami:
- kolejne aktualizacje, aż do wersji 1.0 i dalej
- dalsza promocja gry CH
- tryb Warzone (mam nadzieje, że dzięki temu gracze przestaną porównywać gre do BF4)
- premiera pełnej wersji WW3
- premiera EA CH
- Czy WW3 albo CH będą na Gamescomie 2019?????

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe niech mi ktoś powie dlaczego kurs konsekwentnie się osuwa? Bo chyba nie ze względu na niska jak niektórzy twierdzą, liczbę graczy (patrząc na konkurencje jak IS czy Squad były podobne liczby, a nie mieli tak spartaczonej premiery w EA)

Przed spółką generalnie same dobre newsy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -0,49% 18,10 2019-06-14 17:02:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.