Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -66,27%

Podsumowanie roku Grupy PGF

Zgłoś do moderatora
Fragment znaleziony na stronie OZE. Miłej lektury

Dobiega końca bardzo pracowity rok 2021. To był okres ciężkiej pracy, której efekty mamy nadzieję ujrzeć już w przyszłym roku.
OZE Capital systematycznie rozbudowuje kompetencje w branży energii odnawialnej. Nabyliśmy m.in. 100 % udziałów w spółce OZE ENERGY Sp. z o.o. posiadającej koncesję na obrót energią elektryczną oraz na obrót paliwami gazowymi wydane przez URE. Podjęliśmy decyzję o upublicznieniu spółek zależnych Semper Power Sp. z o.o. oraz Agro Steel Sp. z o.o. Cały czas pracujemy nad budową linii technologicznej służącej do produkcji elementów konstrukcyjnych wykorzystywanych przy montażu naziemnych instalacji fotowoltaicznych.
Podpisaliśmy również perspektywiczną umowę ramową o współpracy z giełdową spółką Bras w zakresie realizacji inwestycji fotowoltaicznych. Równocześnie jesteśmy wciąż otwarci na nowe akwizycje zarówno w kraju jak i zagranicą. W tym miejscu dziękujemy Naszym Pracownikom i Klientom za te minione 12 miesięcy.
Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć również życzenia świąteczno-noworoczne Naszym Akcjonariuszom, zarówno krajowym jak i zagranicznym (m.in. ENSIGN PEAK ADVISORS, INC.). Wymienione wyżej przedsięwzięcia pozwalają nam z optymizmem patrzeć na najbliższe kwartały.
  • Podsumowanie roku Grupy PGF Autor: ~Sonek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP -0,44% 0,45 2022-10-04 14:37:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.