Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,41 zł , zmiana od tamtej pory: 62,94%

Podsumowanie

Zaczyna mi się to podobać :)

1. Krzysztof zwany wiatrem kupił Torpol (tzn zakomunikował to 2 miesiące po tym kiedy o nim pisaliśmy z Elczapo i kiedy my kupowaliśmy). Następnie "podobno" sprzedał na górce bo to byla podbitka pod dywidendę... następnie (jeszcze 2 tygodnie temu wyśmiewał jego wyniki i samą spółkę) a teraz mówi jaka to świetna spółka xD

2, Szanowny @donb leci tekstami żywcem wyjętymi z pewnej płatnej grupy, której screeny widziałem... super, że wreszcie zainwestowałeś dobrze pieniądze... skoro na AT się nie zna to przynajmniej gadaniu bzdu aby odkupić taniej akcje zaczyna Ci jakoś iść xD

3. Nasza niewiasta żyje cały czas w iluzji jako by JSW była kiedykolwiek dobrą fundamentalną spółką... protip - nigdy nie była i nigdy nie będzie a powodów, dla których tak jest jest tyle, że do niedzieli czasu by nie starczyło aby wymienić je wszystkie

4. Dolar ponad 4,9 PLN także nawet w najśmielszych marzeniach i założeniach nie myślałem o takim kursie xD

5. Brak Andrzej sprawia, że największe trolle piszą na forum do niego listy miłosne i usychają z tęsknoty xD

6. Niejaki obserwator jest tak zaznajomionymi z tymi "spółdzielniami" że chyba miesięcznie wydaje na abonament do tych płatnych grup więcej niż traci na giełdzie xD

7. CD jak zawsze niezawodny jeżeli chodzi o grafikę xD

Jeżeli o kimś zapomniałem to wybaczcie ale ta szopka nadal niezmiennie mnie bawi xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 5,01% 23,48 2022-11-30 17:02:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.