Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,10 zł , zmiana od tamtej pory: -11,11%

podpisanie umowy budowy baltic paipe

Zgłoś do moderatora
jak w temacie

Wartość udziału spółki zależnej ATREM S.A. ujęta w ofercie Konsorcjum wynosi 45.316 836,50 zł netto, a wartość udziału spółek zależnych PJP Makrum S.A. oraz Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. ujęta w ofercie Konsorcjum wynosi 85.299.000,00 zł netto. O zawarciu właściwej umowy spółka poinformuje również drogą raportu bieżącego.
  • podpisanie umowy budowy baltic paipe Autor: ~ryszard

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -3,80% 15,20 2021-09-24 14:55:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.