Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: -39,77%

Podpisanie porozumienia i wzrost kursu.

Zgłoś do moderatora
Cóż mamy dwie możliwości albo zostanie podpisane porozumienie i ceba akcji zacznie gwałtownie rosnąć albo nie zostanie podpisane porozumienie i cena nie wzrośnie a może nawet trochę spadnie.Podpisanie porozumienia jest bardziej prawdopodobne i w bliskim przedziale czasowy. Zatem albo będzie porozumienie i wzrost i wygrana tak obstawiających albo brak porozumienia i spadek i ale ci co sprzedali akcje już nic nie zyskają.TAKA KLASYCZNA GRA GIEŁDOWA Z OBSTAWIANIEM WZROSTU ALBO SPADKU,JA OBSTAWIAM WZROSTA wy jak chcecie.Do końca sierpna trzy sesje giełdowe.TO CZEKAMY.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 0,78% 0,52 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.