Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,60 zł , zmiana od tamtej pory: -17,80%

podobnie szczytowa koniunktura CDA jak dla gamingu

Zgłoś do moderatora
W sferze rozrywki na okres pandemii pałeczkę pierwszeństwa na gpw przejął gaming, bo to ok. 50-ciu firm na gpw. Tutaj wyniki będą musiały zrobić swoje i dać się zauważyć graczom. Z samych reklam przy oglądaniu zwiastunów należy się znaczna poprawa wyników. Dyżurnym tematem też jest ten "dbający" o cudze portfele- co by ludzie nie stracili czasem.
Kilku jednak spokojnie zauważa to co nieuniknione czyli ponad przeciętne wyniki.
  • podobnie szczytowa koniunktura CDA jak dla gamingu Autor: ~watom

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,40 2023-01-27 12:28:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.