Forum Giełda +Dodaj wątek

Podniesienie kapitału mPay

Zgłoś do moderatora
Jakoś dziwnie ten komunikat wygląda jak na ATM. Dlaczego nie objęli udziałów w spółce mpay international, w której już byli, tylko w mPay SA? Dlaczego nie poinformowali ile w podwyższonym kapitale objął ATM? Z rachunku wychodzi, że 7M. Najpierw Czichon deklaruje, że spółka generuje 0,5M strat/miesiąc i nie wie kiedy wyjdzie na prostą, a później robi podwyższenie? Kiepski z niego finansowy. Według mnie w tym jest jakieś drugie dno.
  • Podniesienie kapitału mPay Autor: ~tutka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00