Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: 4,58%

Podniecacie się, a zysk jest na minusie

Zgłoś do moderatora
I tyle w temacie :p wasze wyceny 4 a nawet 6 zł są tak od czapy, że szkoda cokolwiek pisać... Ludzie wychodzą na potęgę, bo nie dość, że nie mają zaufania do spółki, to jeszcze sory... spółka aktualnie ma straty, a śmiać mi się chce jeżeli myślicie, że w ciągu dwóch lat dostaniecie odszkodowanie od Orlenu :p

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLWAX -0,67% 2,97 2023-02-03 15:28:02