Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: -2,55%

Podejrzewam, że mają cieplej niż my

Zgłoś do moderatora
Czas się kończy, negocjacje z Orlenem nie będą trwały w nieskończoność, pan stoi z batem i pogania, a leszcze wcale nie takie leszcze i wyskakiwac z akcji nie chcą po tak dobrych informacjach.
Nad głowa im wisi jeszcze spekula, która pewnie już wyczuła temat i w odpowiednim momencie może im wykręcić taki kurs po finalizacji rozmów z PKN, że będą przed Waldziem na wyścigi........... Moga im też zrobić psikusa i podnieść średnia do 5-6 zł i z odpowiednim kapitałem przytrzymać ich za .... na tyle długo, że komuś żyłka pęknie. Wcale tu nie jesteśmy na straconej pozycji, tym bardziej przy tak pięknych perspektywach na spółce.
Tu jest wiele możliwych scenariuszy i ciekawe jak to się skończy.
A może po dogadaniu się PKN puszczą kurs i powitamy Exola w nowej rzeczywistości. Zobaczymy, jedno jest pewne, będzie się działo, będzie ciekawie.
  • Podejrzewam, że mają cieplej niż my Autor: ~Vvv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL -0,49% 2,83 2021-10-26 11:26:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.