Forum Giełda +Dodaj wątek

Podbój Unii europejskiej

Zgłoś do moderatora
Czy ktos poza mną zauważył pewna ciekawostę. Na rynkach na których aplisens "inwestuje" rejestrujac niby spółki ( z jednym człowiekiem) :
1. Niemcy - spadek sprzedaży
2. Francja - spadek sprzedaży. Niby spadek koniunktury. Co w mikroskopijnej sprzedaży Aplisensa sie odbiło. Konieczny odpis na cała wartosc spółki. Francuz pozyl sobie na koszt Polaczków. Pewnie codziennie pił zdrowie pana prezesa.
3. Czechy - Jiri co miał mieć wejście w CEZIE. I co ? Tez spadek sprzedaży

Czyli znowu liczymy na Rosję. A Rosja moze przeglądać certyfikaty jakościowe i tak dalej, robic kontrole, otrzymywać skargi od klientów i tak dalej.

Moze z tym radomiem poszło lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APLISENS 0,00% 10,60 2020-02-21 14:17:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.