Widze ze forumowe ........ w formie sprintem biegają do moderacji, na stanowiskach, to będziecie miały zajęcie.
https://www.youtube.com/watch?v=m2DcaSaWWKU
Kto ma konto na youtube niech lajkuje i komentuje ważne żeby był odzew to temat nie pójdzie w zapomnienie.
A tu skasowany przez moderacje post do tutejszych kapust:-)
I co myślisz ze tego nie wiem? idź swoja droga recenzentów w tym temacie nie potrzeba tylko ludzi którzy chcą coś zrobić
nawet jeżeli jest to komentarz czy lajki pod filmikiem.
Oczywiście nie potrafisz po kojarzyć tak prostych faktów ze jak PR-owcy z głównych partii zobaczą ze temat jest popularny to tez się za to wezmą ze zwykłego wyrachowania.
Tak samo jak nie po kojarzyłeś DataWalk z korona wirusem i ze platforma do analizy danych w biomedycynie tez moze sie sprawdzic ze to sapałeś w postach i zgłaszałeś do moderacji.
Powiedziałbym co mydle o takich ludzikach jak ty, ale nie chce mi się postów ponownie wklejać (mam kopie) bo poleciałbyś znowu do modera na skargę.
To tyle nara.