Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 82,22%

PODAJĘ pewniaka - Odpala SŁONECZNE Elektrownie Węgry

Zgłoś do moderatora
Firma hoton Energy informuje, że jej spółka zależna Photon Energy Solutions HU Kft rozpoczęła działalność jako wykonawca EPC w ośmiu elektrowniach fotowoltaicznych o łącznej mocy 5,5 MWp w Tiszakécske na Węgrzech. Osiem projektów słonecznych o mocy przyłączeniowej 495 kW każda zostanie zainstalowane w pobliżu miejscowości Tiszakécske, położonej 86 km na południowy wschód od stolicy Budapesztu.Na elektrownię o powierzchni 7,9 hektara elektrownie będą składać się z około 20 000 modułów polikrystalicznych Jinko, które mają wyprodukować około 6,7 GWh energii elektrycznej rocznie. W zależności od warunków pogodowych, elektrownie powinny zostać podłączone do sieci E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt przed końcem roku.Photon Energy będzie świadczyć usługi inżynieryjne, zakupowe i budowlane za pośrednictwem swojej spółki zależnej Photon Energy Solutions HU Kft. Po przyłączeniu do sieci, spółka zależna grupy Photon Energy Operations HU Kft zapewni długoterminowe monitorowanie, a także usługi operacyjne i konserwacyjne dla zakładów, które staną się częścią zastrzeżonego portfela elektrowni słonecznych Grupy."Po pilotażowej instalacji naszej pierwszej elektrowni na Węgrzech, zlokalizowanej w gminie Fertőd, na początku tego roku, rozpoczęcie budowy pierwszego z szeregu dodatkowych elektrowni stanowi kolejny kamień milowy w kierunku osiągnięcia przez Photon Energy celu budowy 50 MWp elektrowni fotowoltaicznych do długoterminowej własności na Węgrzech do 2020 r. ", komentuje Georg Hotar, dyrektor generalny Photon Energy.Grupa będzie właścicielem i operatorem tych projektów za pośrednictwem ośmiu różnych spółek zależnych będących w pełni własnością, które posiadają licencję KAT uprawniającą do taryfy uzupełniającej w wysokości około 32 HUF za kWh (około 0,1 EUR za kWh) w okresie do 25 lat, przy maksymalnej zatwierdzonej i wspieranej produkcji 15,575 MWh na licencję. Oczekuje się, że całkowite roczne przychody wszystkich ośmiu elektrowni wyniosą 660 000 EUR. Całkowity koszt budowy ośmiu elektrowni szacuje się na około 5,8 miliona euro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,00% 3,28 2020-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.