Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,35 zł , zmiana od tamtej pory: -6,73%

Pocztówka z wakacji, a w niej...

Zgłoś do moderatora
...przepowiednia, ktora sprawdza sie co rok https://youtu.be/9zycbtSO098?t=1

"I róbta co chceta, ale najpierw pomyślta,
Już koniec nauki, błąka mi się myśl ta,
Że...  WAKACJE, ZNOWU SĄ WAKACJE, 
NAPEWNO MAM RACJĘ. WAKACJE ZNOWU SĄ!"

Czy eksperci YT wyedukowali sie nalezycie przez ostatni rok i wiedza juz co robic w obecnej sytuacji w kolejnych tygodniach? A tak w ogóle to jakie pozbieraliscie stopnie na swiadectwach z matmy, polskiego, biologii i chemii, co? szóstki, 5 czy jedynki nieraz?

"C'est la vie", say the old folks, it goes to show you never can tell

podpisano
Kosiarz i kpt. Kuprin na SLONECZNYCH WAKACJACH w kraju poludniowym

PS. Kto juz wybral kierunek wypoczynku? podobno ceny szybko sie zmieniaja https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28507509,drozyzna-w-biurach-podrozy-ponizej-tej-kwoty-nie-wyjedziesz.html (skok nawet o 30%). Tak tam pisza. Sprawdzcie sami i przeliczcie. NIE BUJAM. A w lipcu wzrosną, czy spadną? Jak obstawiacie chłopcy okrętowi? Bedzie te 3x przy takiej inflacji? Co sądzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DRAGOENT -0,25% 39,50 2023-06-07 12:42:33