Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,80 zł , zmiana od tamtej pory: -12,64%

Początek hossy na energetyce?

Zgłoś do moderatora
Nie jestem wielkim fanem analizy technicznej ale myślę że warto zerknać dzisiaj na wykres WIG-ENERGIA...

Indeks rośnie ponad 5%, doszło do przełamania kolejnej linii trendu spadkowego trwającego od prawie 7 lat.
Fundamentalnie wszyscy zdają sobie sprawę, że transformacja energetyczna jest nieukniona, zielony zwrot już nastąpił.
Moim zdaniem jesteśmy u progu wielkiej hossy na polskiej energetyce, która na dobre powinna się rozkręcić po wydzieleniu ze spółek Skarbu Państwa balastu węglowego.

Przy typowaniu lidera tej hossy, warto zwrócić uwagę na to który komponent WIG-ENERGIA rośnie dzisiaj najbardziej ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEP -0,87% 80,20 2021-10-20 09:28:01