Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: 988,89%

Pocieszenie

Zgłoś do moderatora
Pocieszające są tu tylko rosnące przychody. MolMedica to sprawa zamrożonych kapitałów. O innych trupach w szafie w sprawozdaniach nic nie widać, choć o tym piszecie szeroko. Mam nadzieję że nie przestaną rzetelnie publikować wymaganych przez gpw komunikatów. Może i Zastal się wygrzebie z tego doła , ale musiałby zacząć prężyć muskuły poprawieniem systematycznie wyników i poprawić swoje relacji z inwestorami. Póki co mam trochę tysięcy tego śmiecia i czasem tylko nieznacznie uśredniam.
  • Pocieszenie Autor: ~smutas
  • Re: Pocieszenie Autor: ~muyer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 2,08% 29,40 2020-11-26 11:01:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.