Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,70 zł , zmiana od tamtej pory: -18,56%

pociąg rusza

Zgłoś do moderatora
wyszło na to że złapałem w dołku w ostatnim momencie, większość dobrałem po 13,80 (zawyzylem średnią do 8zł) a dziś przebijamy już 17zł
  • pociąg rusza Autor: ~Ale_co
  • Re: pociąg rusza Autor: ~Misiozmałopolski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AILLERON 0,00% 13,60 2021-09-24 17:03:43