Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,74 zł , zmiana od tamtej pory: 4,54%

Po zakończeniu promocji Cyberpunk 2077 ma niemal 1,2 mln fanów na Steam

Zgłoś do moderatora
Ciekawostka... do niczego nie potrzebna spekulantom.. XD))
Po zakończeniu promocji Cyberpunk 2077 ma 1,190,927 fanów na Steam i wylądował na 181 miejscu TOP Seller..

https://i.imgur.com/0GGpWOW.png

Dla porównania - RDR2 po identycznej wyprzedaży - zdołał zgromadzić zaledwie 447,595 fanów (ok 1/3 tego co uzyskał CDR), chociaż posiada tryb multiplayer i miał rok czasu więcej na zebranie fandomu.. Na dodatek lokuje się kilkanaście pozycji wyżej w TOP Seller

https://i.imgur.com/Ns8ZqHc.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,20% 190,00 2022-01-20 17:01:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.