Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: 1,52%

Po tym raporcie ta spolka powinna być wyceniana na 20 gr

Zgłoś do moderatora
Nikt nic nie robi 5 os w Rn prezes i nikt więcej kasa która ponoć pozyskał z oferty na rozwój już pożyczone gdzieś nie ma 800 tys. Kończy się 2019 rok a oni nie mają raportu za 2018. Podano do wiadomości ze odpis że niesxiagalne pieniądze za weksel a dalej je pokazują w sprawozdaniach.w spr za 3 kwartał tekst przeklejony za 2 kw. Najlepszy jest teks dot the minglers czy jak tej grze że jest klapa ale doświadczenie zdobyte na tej grze. Zaowocuje w przyszłości jakie doświadczenie u kogo przecież tam nie ma lusiz do pracy. A prezes od 3 miesięcy się zapoznaje z dokumentacją dot jednej gry hheheheh. Prędzej ta spolka drago entertainment wypuscinswaja grę która też jest w postapokaliptycznym świecie. Gdyby te notowania były w jednolity tu dawno byłby wodosoad

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HGAMES -9,46% 1,68 2019-12-06 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.