Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -18,00%

po trochu i 2 miljony akcji dokupie

Teraz jest okazja na fajne zakupy .Ja ją widzę.W grudniu zakończą kolejny najważniejszy etap prac nad silnikiem.Potem testy i sprzedaż na platformy.Zostało niewiele czasu na zatankowanie ..To jak studniówka przed maturą..W 100 sesji możemy być powyżej 1 zł.Czyli 5 miesięcy.To niewiele na zysk 1100 procent.
Potem wypłata na 2 dotację i lecimy z drugim projektem i trzeba obserwować bo może być następne 1000 prosent..Zależy jak się przyjmie 2 projekt.
Jednym kupnem i niewielką inwestycją bedzie można wejść na setki lub kilka miljonów zysku .
Rewelacja i po co kombinować i tracić na innych spółkach jak tu taka parcela z leżącymi samorodkami złota.
Ja wszedłem i wchodzę w tą parcelę z kapitałem.Wydobywać złotą będą inni mi wystarczy tylko zysk stosowny do posiadanych udziałów.
Dziękuję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS 13,19% 0,07 2022-05-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.