Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,85 zł , zmiana od tamtej pory: -7,79%

Po takim infie całkowity szok.

Zgłoś do moderatora
Hiszpanskie patałachy wkur...na pzu.
Rynek w szoku co za numer odjeb...pzu.

Teraz calkowity pat i czekanie kto zacznie zaciągać papier.
Ale tu pewnie pojawi sie rycerza na biały koniu czyli Jarek i powie np. do końca miesiaca ma byc na walorze 50 zeta/szt.
A co Jarek i tak nie kuma czaczy o co chodzi na gpw.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR 0,85% 3,55 2020-02-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.