Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,10 zł , zmiana od tamtej pory: 6,48%

PO SPADKU O 95% BĘDZE POWRÓT NA 60-80 zł W 1 ROK

Zgłoś do moderatora
Gościu pisał o prądzie i Chłop ma rację. Prąd poszedł 200 % , i Columbus też już ruszył, a po spadku o 94 % jest szansa na podejście w nowej hossie na 60-80 zeta. Przypominam że zanim się tak naprawde hossa zaczeła w 2020 to Columb już wtedy kosztował 20 zeta . HISTORIA LUBI SIĘ POWTAŻAĆ NA WYKRESACH A INWESTUJE JUŻ OD 15 LAT .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -6,67% 7,56 2022-09-23 15:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.