Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -12,00%

Po sesji wielkość obrotu

Zgłoś do moderatora
Ja tak sobie myślę, że o sile wzrostu może świadczyć wielkość obrotu. Moim zdaniem kto to dość celowo zbijał. Widał było po zleceniach- kurs 4.80 oferta kupna na 4.30, sprzedaży na 4,80 i jakiś transakcje po 10-20 akcji na 4.20...
Dzisiaj obrót wyniósł ok. 1 mln i ponad 200 tyś akcji!!! (z 1,18 mln) mniej więcej 1/6.
Myślę że zaraz siępojawi info o tym, że osoby z firmy mają ponad 5%.

Dlatego info o niespłacanych zadłużeniach było celowe- 10-15 tyś zł zadłużenia kurs -70% i cisza ze strony firmy.

Teraz się okazju, że są klienci, że produkcja idzie. Zarząd postapił sprytnie. Zbił ceny akcji aby kupić ich ponad 50% żeby się nagle ktoś inny nie obudził że ma ponad 50% i przejmuje dowodzenie w firmie. Może nie do końca fer z tymi informacjami ale sprytnie i być może dobrze dla firmy (i zapewne siebie).

Moim zdaniem jeszcze 3-4 dni skupowania będzie aby przejąć ponad 50% akcji. A szacuje że mogą mieć ok. 300 tyś. po dzisiejszym dniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 0,00% 4,40 2020-11-26 11:28:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.