Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,35 zł , zmiana od tamtej pory: -32,08%

...po sesji

Zgłoś do moderatora
Czy zauważyliście ,że w ostatniej godzinie handlu zwiększyły się obroty i to na wzroście? Mówi się ,że początek sesji należy do nowicjuszy, bo to oni pod wpływem emocji zamykają lub otwierają pozycje ,a gracze bardziej wyrafinowani kończą sesje. Teraz pytanie, kto kupował na close? Ciekawostką jest ,że o 17:00 był największy obrót i to przy maksymalnym kursie sesji ,w tym czasie zmieniło akcje 266407 szt,, to
9.83 %całego dziennego obrotu. Tak charakteryzuje się rynek byka. Tak po cichu liczę ,że to drobni inwestorzy zrobili na złość tym większym...:)))
  • ...po sesji Autor: ~KER
  • Re: ...po sesji Autor: ~Transek1975
  • Re: ...po sesji Autor: ~Piękny_Szorciarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE -6,12% 7,03 2023-02-01 17:02:19