Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,51%

Po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak wygląda niewielka część Night City.

Zgłoś do moderatora
Cyberpunk 2077: kolekcjonerskie wydanie ujawniło kawałek mapy 
The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition od wydawnictwa Dark Horse to zestaw składający się z książki i gadżetów ze świata "Cyberpunk 2077". Choć teoretycznie to gratka dla największych kolekcjonerów, pakiet zdradza coś, co powinno zainteresować każdego. 

Okładka wydania The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition przedstawia fragment mapy świata "Cyberpunk 2077". Po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak wygląda niewielka część Night City. 
Rzecz jasna sam układ ulic niewiele nam mówi, ale daje wyobrażenie tego, czego możemy się spodziewać. Już wcześniej twórcy z CD Projekt RED potwierdzili, że świat gry w "Cyberpunk 2077" będzie mniejszy od mapy w "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Za to możemy spodziewać się zagęszczenia atrakcji. 

Wspominał o tym Barnaba Siegel, który widział grę na żywo.
Night City wygląda nieprawdopodobnie, jest absolutnie szalone. Tu nie ma podziału na eleganckie dzielnice i brzydkie podziemie z nielegalnymi biznesami. Wszystko się perfekcyjnie przeplata.
Skąd wiadomo, że na okładce nie znalazła się cała mapa świata "Cyberpunk 2077"? Oczywiście pewności nie mamy, ale wydaje się nieprawdopodobne, by obszar był aż tak skromny. Raczej należy spodziewać się, że drogi prowadzą do dalszych części miasta. 
A przecież jeżdżenie pojazdami ma odgrywać dużą rolę w "Cyberpunk 2077". Niemożliwe jest, aby twórcy udostępnili tylko taki kawałek. Jasne, skala może mieć znaczenie i może wprowadzać w błąd, ale nie obawiałbym się tego, że zobaczyliśmy cały świat "Cyberpunk 2077".

https://tech.wp.pl/cyberpunk-2077-kolekcjonerskie-wydanie-ujawnilo-kawalek-mapy-6452747298166913a 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,96% 276,30 2020-01-28 17:04:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.