Forum Giełda +Dodaj wątek

po prostu polkolorit

Zgłoś do moderatora
jak wcześniej pisałem w odpowiedzi do ciekawskiego mam polcolorit od debiutu i dokupuję. Chyba dziś skończyła się korekta no jak ktoś dalej będzie wywalał i zbijał cenę to jeszcze trochę poleci a potem nie ma opcji pójdzie do góry ,po scaleniu kupiłem po 1,66 ponad 10% wolumenu dziennego i jak jutro będzie rosło to ja dokupuję.Tak samo zrobiłem z biotonem kupiłem po 0.02 i po korekcie od 3.41 cały czas dokupuję.Po kilku latach spadków myślę że nastał czas wzrostów może jeszcze nie luty,może nie ten rok ale..musi spółka oddać to co zabrała. Porównajcie wolumeny obrotów po scaleniu do starych nie przypadkowo są takie duże.
pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.