Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,64 zł , zmiana od tamtej pory: -2,03%

Po każdym artykule prezesika są spadki

Zgłoś do moderatora
Ten typ to istne nieszczęście dla akcjonariuszy. Ledwo objął stanowisko już zapowiadał bankructwo. Tymczasem spółka wypracowała zyski jakich nie miała od lat to wymyślili emisję i obniżenie nominału.
Działania tego zarządu są jak działania sasina, generują skutki przeciwne do zapowiedzi. Prezesik wypowiada się w tematach na które nie ma zupełnie wpływu a PGE cofa się w rozwoju. Spółka w ciągu roku obniżyła zadłużenie netto o ponad 4 mld PLN. Na kontach utrzymuje ponad 6 mld PLN a to pokazuje, że nie ma zupełnie żadnego planu rozwoju.
Ten partyjny prezesik opowiada o mega inwestycjach w OZE i w ciągu roku spółka buduje 4 MW w PV :DDDD
EBITDA segmentu energii odnawialnej przekracza 1 mld PLN rocznie a ci inwestują 12-15 mln w nowe źródła energii. To jest śmiech i przez to śmieszna wycena akcji a nowa emisja kiedy na kontach jest ponad 6 mld PLN to już sasinada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,40% 9,45 2022-08-18 17:04:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.