Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Po co ta dyskusja ? Teraz już bez sensu, bo

Zgłoś do moderatora
Są 2 punkty widzenia i każdy próbuje sie nawzajem przekonać, ale i obrażać.

Pamowskie groźby prokuratorem, sądami, obrażanie, zakuwanie w kajdanki i wsadzanie za kratki itd już teraz nie są warte dyskusji. Mam nadzieję że inny (mój) punkt widzenia nie zostawił czytelników na pastwę wyłącznego - do pewnego czasu - punktu widzenia (PAM) i albo niektórych przekonał, albo przynajmniej skłonił do nowych przemyśleń. Głównie chodzi o realną a nie propagandową siłę PAM, prawne a nie propagandowe uprawnienia Zarządu, realną a nie propagandową odpowiedzialność Zarządu/BLG.
I o to chodziło.

Najlepiej poczekajmy do Grudnia żeby PAM wybrał sobie Małeckiego na prezesa i PAM będzie robić co zechce. Do tego czasu strona Pamowska mnożąc swoje wpisy utwierdza, że NWZA było konieczne.
DZIWNE ALE TAK, JA TEŻ TAK MYŚLĘ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.