Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: -7,30%

Po co byl ten chat????

Zgłoś do moderatora
Miały byc dane nie bylo. Prezio nic konkretnego nie powiedział (nie bawię sie jak optymiści w szukanie dobrego przekazu z mgły słów.)
Postraszył akcjonariat wypowiadający sie negatywnie o spółce. A co zrobi z tymi ktorych wypowiedzi są falszywe i powodują wzrost kursu i ubieranoe naiwnych ci są ok???moralność Kaliego????
Wizerunkowo dla Prezesa chat to ewidentna klapa.
Efekt chatu to spadek kursu. Czyli chat to bylo trollowanie na spadki. Po co bylo info o przesunieciu raportu..... H...D.....i......K.K.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -6,99% 0,82 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.