Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,09 zł , zmiana od tamtej pory: -70,90%

Po 6,9 nie sprzedam ani jednej akcji...

Zgłoś do moderatora
Na pierwszy rzut oka fajna dywidenda ale:
sami nie odpowiedzą, zbiorą wszystko od drobnicy i będą mieli tanie akcje.
Jak rzeczywicie skupią i umorzą wszystkie zaplanowane akcje to większy majątek będzie przypadał na każdą z akcji niż te 6,9 zł.
Realnie lekko ponad 10 zł na akcje.
Także trzymać nie sprzedawać.
Nie za tą cenę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,19 2022-12-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.