Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,76%

Płynność PEP: transakcja za 660zł, kurs w górę o 3,5% :)

Zgłoś do moderatora
Jeżeli ktoś się nadal zastanawia nad AT albo perspektywami kursu w ogóle, proponuję rzucić okiem na wykres z dzisiejszej sesji, godzina 12:18 - transakcja kupna 8 sztuk akcji podnosi kurs z 79,90 na 82,70. Kurs zyskał 3,5% po transakcji za łącznie 660 złotych. :)

Inaczej mówiąc, w momencie kiedy pojawi się większy popyt tak jak w połowie marca i na początku kwietnia będziemy mieli konkretne wzrosty, czego sobie i wam życzę. :) Dobrego weekendu wszystkim!
  • Płynność PEP: transakcja za 660zł, kurs w górę o 3,5% :) Autor: ~zajc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 0,00% 70,50 2021-06-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.