Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,23 zł , zmiana od tamtej pory: 3,88%

plany wycofania Grenevii z rynku regulowanego

Zgłoś do moderatora
Moim zdanie główny udziałowiec od kilkunastu miesięcy realizuje plan wejścia w posiadanie jak największej ilości akcji (docelowo wszystkich) i wycofania Grenevii z GPW. Stąd pomysł na pożyczki dla TDJ ich udział w Projekt Solartechnik S.A., tam zarabiają za pożyczoną kasę od Famuru i relokują zyski w akcje Grenevii.

Kurs cały czas jest dołowany aby odkupić jak najwięcej akcji za jak najmniej. Cierpliwi zarobią, ale pewnie chwilę to potrwa na na Ciech S.A., tam też było ostatnio fajnie!

Ciekaw jestem co na to fundusze, które są akcjonariuszami i jaki jest freefloat. Po obrotach widać, że nie za wiele zostało akcji w słabiutkich rączkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -2,76% 3,35 2023-11-29 15:27:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.