Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,30 zł , zmiana od tamtej pory: 22,54%

Plany na 2021

Zgłoś do moderatora
1 kwartał - zakończenie badań przedklinicznych CoolCryo oraz fazy ostrej MiniMax, uzyskanie raportów z badań
2 kwartał - przeprowadzenie badań przedklinicznych fazy przewlekłej w projekcie MiniMax, przeprowadzenie badań klinicznych w projekcie PacePress, złożenie dokumentacji o zgodę na badania kliniczne w CoolCryo i MiniMax
3 kwartał - rozpoczęcie badań klinicznych w CoolCryo i MiniMax

Do tego należy doliczyć pozyskanie patentów w kolejnych krajach na różne projekty, sprzedaż licencji PacePress w USA + może inne kraje?, początek rozmów z partnerami o komercjalizacji CoolCryo i MiniMaxu, przyspieszenie rozwoju EP Bioptom ze względu na umowę o dofinansowanie z NCBiR.

  • Plany na 2021 Autor: ~nikt
  • Re: Plany na 2021 Autor: ~nice

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -0,47% 21,20 2021-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.