Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,45 zł , zmiana od tamtej pory: 37,12%

Plany akwizycyjne

Zgłoś do moderatora
https://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/3286938,ailleron-chce-do-i-kw--23-kupic-spolke-o-przychodach-rzedu-100-mln-zl--nie-planuje-buy-backu
  • Plany akwizycyjne Autor: ~Piękny_Roman
  • Re: Plany akwizycyjne Autor: ~młodyleszcz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AILLERON 1,95% 15,70 2022-12-08 16:30:35