Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -40,00%

PLANETSOFT - jest teraz organizacją "non profit" = zmiany w statucie sp.

Zgłoś do moderatora
Czytam sobie te ich zmiany które wprowadzili na ostatnim walnym. Najlepsza zmiana jest taka, że ... stają się organizacją non profit. Jak to możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta - w niedługim czasie 2 lub 3 kwartał tego roku zostaną ogłoszone nabory na fundusze inwestycyjne z PARP / NCBiR. Do tej pory trzeba było być organizacją non-profit aby można było na spółkę zoo lub SA starać się o taką dotację i co ... nasz PLANET stał się właśnie organizacją non profit. Jeśli ten śmieciuch dostanie dotację z UE na prowadzenie funduszu VC to ZMARNUJE tą kasę tak jak zmarnował kasę inwestorów. TRAGEDIA! Wywalić ten syf z NC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.