Forum Giełda +Dodaj wątek

PLANETSOFT CZY APPLE ???KTO PIERWSZY !!!!!

Zgłoś do moderatora
http://tech.wp.pl/kat,1009783,title,Zegarek-Applea-jeszcze-w-tym-roku,wid,15385243,wiadomosc.html?ticaid=1102d6

Czy ktoś zorientowany w temacie mókłby się wypowiedzieć??.Czy są to porównywalne pod względem funkcjonalności produkty na podstawie znanych nam dotychczas informacji ???
Z góry dziękuję ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00