Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,40 zł , zmiana od tamtej pory: 60,98%

Plan finansowy NFZ zwiększony o 3 mld zł

Zgłoś do moderatora
"To z pewnością dobra wiadomość dla zarządzających placówkami medycznymi” – podkreśliła minister zdrowia Katarzyna Sójka, cytowana w informacji NFZ.

Największa część ze środków, które zasiliły budżet NFZ, będzie przeznaczona na świadczenia nielimitowane. Chodzi przede wszystkim o poradnie lekarzy specjalistów i diagnostykę obrazową, np. tomografię komputerową. Łącznie prezes NFZ przeznaczył na tzw. nielimity 2,3 mld zł.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tegoroczny-plan-finansowy-NFZ-zwiekszony-o-3-mld-zl-8605280.html
  • Plan finansowy NFZ zwiększony o 3 mld zł Autor: ~ĆmaGiełdowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL 2,44% 92,40 2024-02-22 17:01:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.