Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,69 zł , zmiana od tamtej pory: 1,34%

PKP Cargo według analityka w trendzie wzrostowym

Zgłoś do moderatora
https://longterm.pl/akcje-atrakcje-pkp-cargo/ 

Miłej lektury.

Cytat :

Kurs PKP Cargo jest od października w trendzie wzrostowym. Od grudnia poruszał się w konsolidacji, z której niedawno doszło do wybicia górą, co jest sygnałem kontynuacji trendu. Ostatnim wzrostom towarzyszyły bardzo wysokie wolumeny, które świadczą o dużej sile popytu. Piątkowa sesja była spadkowa ale można ją traktować jako cofnięcie po wybiciu. Kurs zatrzymał się na wsparciu. Wybicie jest wciąż aktualne a zejście do wsparcia można uznać za sygnał kupna. Warto podkreślić, że piątkowe spadki odbyły się na znacznie mniejszym wolumenie niż wzrosty z poprzednich sesji, także można uznać, że miały charakter korekcyjny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 4,13% 15,90 2023-03-29 17:03:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.