Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,98 zł , zmiana od tamtej pory: -10,17%

PKO POWSTAŁO W PRL A SOLIDARNOŚĆ SPRAEDAWAŁA A MORAWIECKI KUPOWAŁ?

Zgłoś do moderatora
OLEK I WSZYSTKO JASNE
Zobacz wątki dotyczące PKN OrlenZobacz profil PKN Orlen
Autor: ~MAZUR [83.28.165.*] 2020-08-20 13:47
Opublikowano przy kursie:  54,38 zł , zmiana od tamtej pory: -0,70%
Re: POWAŻNIE PISZĘ TO PRZYPOMINA MI WYKRES ELEKTRIM S.A. I Z 48 NA 3,50
Zgłoś do moderatora
CIECH TEŻ POWSTAŁ W CZASACH PRL Zobacz wątki dotyczące PKN OrlenZobacz profil PKN Orlen
Autor: ~MAZUR [83.28.165.*] 2020-08-20 13:02
Opublikowano przy kursie:  54,68 zł , zmiana od tamtej pory: -0,69%
Re: POWAŻNIE PISZĘ TO PRZYPOMINA MI WYKRES ELEKTRIM S.A. I Z 48 NA 3,50
Zgłoś do moderatora
AMERYKANIE MÓWILI ŻE ZROBILI BŁĄD???!!!? BO TĄ CAŁĄ SOLIDARNOŚĆ NAUCZYLI JAK WSZYSTKO ROZWALAĆ W PRL, I SOLIDARNOŚĆ BYŁA W TYM NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCHYCH TO POKONALI ZSRR. ALE TERAZ ZASTANAWIALI SIĘ Z KIM TA EKIPA POST SOLIDARNOŚCIOWA WALCZY W 2020 ROKU, I DOSZLI DO WNIOSKU, ŻE USA NAUCZYŁO ICH JAK ROZWALIĆ GOSPODARKĘ, A NIE NAUCZYŁO JAK BUDOWAĆ GOSPODARKĘ. NAIWNI AMARYKANIE JAK MÓWIĄ O SOBIE, MYŚLELI ŻE JAK KWIATKOWSKI ZBUDOWAŁ GDYNIĘ I COP W KILKA LAT TO SOLIDARNOŚĆ TO POTRAFI. A TU PO 30 LATACH W WIG 20 WSZYSTKIE SPÓŁKI GRUBASY TO Z CZASÓW PRL. ZNACZY SOLIDARNOŚĆ NIE PRZYWYKŁA JESZCZE DO BUDOWANIA, A DO ROZPIEPRZANIA TO I OWSZEM TO I TAK. A JA OSOBIŚCIE DZIWIĘ SIĘ ŻE PREZES KACZYŃSKI I PIS BIERZE PIENIĄDZE OD TYCH PODŁYCH KOMUNISTYCZNYCH SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA I OBSADZA JE SWYMI NIEUDOLNYMI -" JAK MÓWIĄ AMERYKANIE PREZESAMI". A POWINIEN DOSTAĆ OBRZYDZENIA Z PREMIEREM MORAWIECKIM, A TU JAK MÓWIĄ AMERYKANIE ZGODNIE ŻE " PIENIĄDZ NIE ŚMIERDZI?" ALE ANALITYCY I SPECJALIŚCI JUŻ TAK? MOŻE ZROBI NOWY SOLID WIG 20 I WYSTAWI Z RP 20 NAJLEPRZYCH SPÓŁEK KTÓRE SKARB PAŃSTWA RP WYBUDOWAŁ OD 1989 ROKU I JEST TO SP S.A.?
  • PKO POWSTAŁO W PRL A SOLIDARNOŚĆ SPRAEDAWAŁA A MORAWIECKI KUPOWAŁ? Autor: ~Olek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,27% 47,59 2020-10-20 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.