Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,22 zł , zmiana od tamtej pory: -5,96%

PKO po wybiciu flagi pro S zaczyna także realizować RGR

Zgłoś do moderatora
PKO wybił w tym momencie świecą godzinową ostatnie minima na H1 i tym samym dalej realizuje flagę pro S na H1 o zasięgu ok. 37,40 ( wg kwotowań kontraktów CFD na PKO ). Zobacz analizę wykresu:
https://pl.tradingview.com/chart/PKO/F3Vtql8U/

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla PKO BP 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 0,34% 35,00 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.