Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,16 zł , zmiana od tamtej pory: -13,10%

PKO - obiecująco dla Byków wybiło się w górę z konsolidacji

Zgłoś do moderatora
PKO udało się wybić w górę z konsolidacji, która trwała tak naprawdę od początku sierpnia i mogła być uznana za wpisującą się w prostokąt, bądź też za przypominającą układ podwójnego dna stworzony w ramach wydłużonej konsolidacji. Analiza wykresu + opis:
https://pl.tradingview.com/chart/PKO/2ZVw10Oz/

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla PKO 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 1,28% 34,90 2020-01-28 17:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.