Forum Giełda +Dodaj wątek

PKO BP rekomendację "kupuj cena docelowa 6,2 zł

Zgłoś do moderatora
Bardzo silna przecena spółki z drugiej połowy roku nie była, naszym zdaniem, w pełni uzasadniona i w obecnej chwili kurs posiada duży potencjał wzrostowy. Biorąc pod uwagę optymistyczne perspektywy Netmedia na kolejne lata, uważamy że jej akcje są niedowartościowane. Na podstawie wyceny DCF wyznaczyliśmy cenę jednej akcji na 6,77 zł, a na podstawie wyceny porównawczej na 6,13 zł. Biorąc powyższe pod uwagę, ustalamy cenę docelową kursu na 6,20 zł, podtrzymując rekomendację +kupuj+" - napisano

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.