Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,18 zł , zmiana od tamtej pory: -14,11%

PKN Orlen sfinalizował umowę o partnerstwie z Northland Power

Zgłoś do moderatora
co to oznacza ?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PKN-Orlen-i-Northland-Power-rozpoczynaja-wspolprace-przy-projekcie-morskiej-farmy-wiatrowej-8081408.html

pytanie do głównych forumowiczów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VISTAL 0,28% 3,59 2021-10-22 17:00:00