Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,53%

Pixel Crow to ciekawy temat

Zgłoś do moderatora
Zespół Pixel Crow to prawdziwi gamingowi eksperci, którzy pracowali przy wcześniejszych grach Movie Games oraz wielu innych, bardzo popularnych polskich produkcjach. Dalej będą zaangażowani w dotychczasowe projekty Movie Games, jednak równolegle będą realizowali bardziej autorskie projekty w ramach Pixel Crow, w którym będą mieli również mniejszościowe udziały. W ten sposób chcemy dać im szansę na udział w sukcesach projektów, które sami wymyślają i tworzą oraz docenić dotychczasowe dokonania. Jesteśmy przekonani, że taka forma współpracy będzie skutkować powstaniem wspaniałych gier, które wprowadzą nową jakość do świata wirtualnej rozrywki. – komentuje Mateusz Wcześniak, Prezes Zarządu Movie Games S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -1,07% 36,90 2020-02-21 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.